Pod koniec kwietnia, dokładnie trzydziestego dnia tego miesiąca, doszło do ważnego wydarzenia w Starostwie Powiatowym. W sali konferencyjnej urzędu miało miejsce oficjalne pożegnanie trzech kluczowych postaci: osoby pełniącej funkcję starosty – Krzysztofa Szałankiewicza, skarbniczki – Elżbiety Czarnoty oraz kierownika wydziału rozwoju, promocji i funduszy zewnętrznych, czyli Marcina Brzezińskiego.

Ta trójka liderów teraz będzie musiała stawić czoła nowym zadaniom i wyznaczyć sobie nowe cele do osiągnięcia. Pracownicy starostwa wyrażają swoje uznanie i wdzięczność za czas, który Szałankiewicz, Czarnota i Brzeziński poświęcili na służbę w urzędzie. Chwalą ich za profesjonalizm, ale też za to, że nigdy nie zapominali o ludzkim wymiarze pracy.

Koleżanki i koledzy z urzędu składają im serdeczne życzenia na przyszłość. Mają nadzieję, że dalsze etapy ich kariery będą rozwijały się zgodnie z ich marzeniami, że będą mogli spełniać swoje zamierzenia i że spotkają na swojej drodze tylko życzliwe osoby. Życzą im, aby każdy nowy dzień przynosił uśmiech na ich twarzach i aby przyszłość jawiła się im w najbardziej optymistycznych barwach. Wyrażają również swoją nadzieję, że współpraca z tymi trzema osobami nie zakończy się tutaj i teraz.