Rodzice Szymona, 16-latka z miejscowości Śrem, zwrócili się o wsparcie w odnajdywaniu swojego syna, który zaginął kilka dni temu. Młodziutki chłopiec opuścił dom i od tamtej pory nie powrócił. Na szczęście, ta historia kończy się dobrze – młody Śremianin został odnaleziony w dobrym stanie zdrowia.

Zgodnie z danymi przekazanymi przez najbliższych 16-letniego mieszkańca Śremu, Szymon opuścił swój dom w porannej porze we wtorek 3 października i przez następne dni nie było z nim żadnego kontaktu. Telefon Szymona był nieaktywny a rodzice nastolatka za naszą pomocą apelowali o wsparcie w procesie ustalania, co mogło spotkać ich syna.

„Nie wiemy czy masz dostęp do internetu, czy możesz wykonywać połączenia telefoniczne, czy może spotkało cię coś złego, ale prosimy wróć do nas. Choćby zadzwoń dla mamy, która jest bardzo zaniepokojona i przybita. Jeśli masz jakiekolwiek kłopoty, jeśli wpakowałeś się w tarapaty, zadzwoń do nas – pomożemy ci” – to apel skierowany do Szymona przez jego ojca, który korzystał z mediów społecznościowych, by dotrzeć do swojego syna.

Informacja o zaginięciu Szymona została przekazana do lokalnej policji w Śremie, która podjęła zadanie odnalezienia 16-latka.