Wielkimi krokami zbliża się uwielbiany przez wszystkich Tłusty Czwartek. Ale po co czekać aż do 24 lutego, skoro świętować można już 19 lutego podczas Mistrzostw Środy w Jedzeniu Pączków!

W sobotę 19 lutego w Kupcu Średzkim odbędą się III Mistrzostwa Środy w Jedzeniu Pączków. Podczas zawodów będzie można nie tylko zmierzyć się z innymi zawodnikami, zaspokoić swój apetyt na słodycze, ale także dołożyć swoją cegiełkę na rehabilitację Kornelki.

Zasady zawodów są bardzo proste. Trzeba zjeść jak najwięcej pączków w jak najkrótszym czasie. Możesz je rwać, gryźć po kawałku lub pochłaniać w całości… ważne, by uporać się z nimi jak najszybciej!

Do tej pory rekord należy do pana Romana, który zjadł 5 pączków w 3 minuty! W tym roku organizatorzy postanowili, że każdy uczestnik będzie miał do zjedzenia 3 pączki z Pączkarni przy Kupcu Średzkim.

Zapisy trwają na stronie internetowej Kupca Średzkiego, przez formularz online, lub w biurze zawodów które mieści się przy Pączkowni obok Kupca Średzkiego (w godzinach 10:00 – 13:00).

Pamiętajmy, że Mistrzostwa to również okazja do pomocy dla chorej Kornelki.