W najbliższą niedzielę, 29 maja o godzinie 10:00 startuje w Środzie nowe miejsce rozrywki. To prawdziwa gratka dla całych rodzin. W Jump Środa nikt się nie będzie nudzić.

Wraz ze zbliżającym się Dniem Dziecka, w Środzie Wielkopolskiej otwarty zostanie park rozrywki Jump Środa. To niezwykłe miejsce pełne trampolin, ścianek wspinaczkowych i zjeżdżalni. Na otwarcie przybędą zapewne tłumy. 

Jump Środa powstało przy ulicy Berwińskiego 1, pomiędzy marketem budowlanym Hipper a przedszkolem Tęczowa Kraina. Co ważne, obiekt dysponuje dużym parkingiem. W obiekcie znaleźć można dwie sale – strefę dla najmłodszych dzieci, strefę z przeszkodami i zjeżdżalniami oraz rozbudowaną strefę jump. Rodzice, podcza harców swoich pociech, będą mogli skorzystać z kawiarni i baru usytuowanych na balkonie, tuż nad strefą zabaw. Dzięki temu, rodzice nie tylko wypiją kawę, ale również coś zjedzą i co najważniejsze cały czas będą mogli mieć na oku swoje pociechy. W obiekcie przygotowano również dwie oddzielne sale, w których można wyprawić imprezy do 15 osób.

Na najmłodszych czeka strefa z zabawkami rozwojowymi, rowerkiem, klockami i niewielkimi przeszkodami, a także szereg zjeżdżalni z kulkami, labirynt przeszkód, które poprawiają koordynację ruchową i dwa pistolety na kulki. Największą atrakcją jest zdecydowanie strefa jump, czyli wiele trampolin o różnej wielkości, na których można ćwiczyć podskoki, wyskoki czy salta. Umieszczono tam też ściankę wspinaczkową czy basen z piankami. Wszelkie atrakcje są w pełni bezpieczne, a co najważniejsze kolorowe! 

Sport to zdrowie

Twórcy Jump Środa chcą propagować zdrowy tryb życia poprzez zabawę, która jest zarówno sportem ogólnorozwojowym, jak i bardziej zaawansowanym. Wizyta w obiekcie ma nieść ze sobą przede wszystkim dwie zalety. Pierwsza dotyczy poprawy kondycji i wydolności organizmu bez obciążania stawów, jak również redukcja i spalanie tkanki tłuszczowej. Zabawa w takim miejscu jak Jump Środa pomaga również usprawnić krążenie limfy w organizmie oraz wspomaga koordynację ruchową w obszarze równowagi. Z drugiej strony to miejsce wpływa bardzo dobrze na umysł. Skakanie i “wygłupianie się” ma poprawić ogólną pracę mózgu i wpływać pozytywnie na samopoczucie poprzez wydzielanie endorfin i redukcję napięcia i stresu.