Środa Wielkopolska bardzo się rozwija jeśli chodzi o nowe miejsca do spędzania wolnego czasu. Ostatnio pisaliśmy o otwarciu Jump Środa. Teraz czas na Fajne Miejsce!

Wielu średzianom zdecydowanie brakowało interesujących miejsc, gdze można miło spędzić czas wolny, szczególnie w okresie letnim. Teraz się to zmieni, a wszystko za sprawą Fajnego Miejsca, które jako jedno z nielicznych lokalizacji w mieście zaprasza od godziny 10:00 do godziny 22:00. Fajne Miejsce to nowa lodziarnia, która znajduje się przy średzkim targowisku (vis-a-vis banku Santander). Aly czy jest to zwykła lodziarnia? Co można tam robić?

Otóż w Fajnym Miejscu, w każdym tygodniu na gości będą czekały jakieś atrakcje. Część z nich będzie skierowana głównie do dzieci, czyli animacje, malowanie twarzy, a także dmuchańce. Natomiast dorośli, w każdy weekend mogą liczyć na muzykę na żywo, za którą odpowiadać będą DJ z RockEvents oraz zaproszeni artyści.

Dla kogo jest Fajne Miejsce?

Nowy lokal kieruje swoja ofertę do wszystkich. Fajne Miejsce podzielone jest na dwie strefy. Pierwsza przeznaczona jest dla dzieci – to spora piaskownica z dużą ilością zabawek i gier. Druga strefa przeznaczona jest dla dorosłych, którzy mogą przysiąść w cieniu, wypić dobrą kawę i zjeść lody w czasie, gdy ich pociechy bawią się niedaleko. Co ważne teren jest w całości ogrodzony, dzięki czemu dzieci bawiące się w Fajnym Miejscu są bezpieczne. Na dorosłych, którzy oprócz kawy i słodkiego lubią coś porobić w ramach relaksu na stolikach przygotowano karty i kości do gry.

Osoby młode, szczególnie te lubiące dobrą muzykę, w tym muzykę na żywo, jak i rodzice z dziećmi oraz osoby starsze, które mogą się zrelaksować podczas partyjki w karty świetnie odnajdą się w nowym miejscu.

Warto wiedzieć o tym, że lodziarnia jest strefą bezalkoholową, która posiada aż 60 miejsc siedzących i lody firmy IceCool, łącznie w ponad stu smakach, które będą zmieniane codziennie. W budce będzie można także wypić oryginalne bubble tea.

Fajne Miejsce czynne jest przez cały tydzień od 10:00 do 22:00 i znajduje się przy średzkim targowisku, naprzeciwko banku Santander.