W piątek, 15 września, miało miejsce kolejne niebezpieczne zdarzenie drogowe w regionie Wielkopolski. Tego dnia, na ulicy Brodowskiej w mieście Środa Wielkopolska, doszło do tragicznego potrącenia rowerzysty przez pojazd ciężarowy. Pomimo prób udzielenia pomocy, okazało się, że za wszelkie działania ratunkowe nadeszła już niestety zbyt późno.

To fatalne wydarzenie miało miejsce po godzinie 14 w piątkowe popołudnie. Nasze źródła donoszą, że rowerzysta potrącony na ulicy Brodowskiej w Środzie Wielkopolskiej, niestety poniósł śmierć na miejscu zdarzenia. Te smutne informacje zostały oficjalnie potwierdzone przez lokalne służby policyjne ze Środy Wielkopolskiej.

Na miejsce wypadku natychmiast przybyli policjanci, którzy rozpoczęli badanie okoliczności tragicznego zdarzenia. Jak poinformowała starszy posterunkowy Karolina Pielucha z Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wielkopolskiej, incydent miał miejsce przy ulicy Brodowskiej, w pobliżu wjazdu na teren firmy Metal Stal Dymek, gdzie doszło do tego tragicznego zdarzenia.