W wieku zaledwie 46 lat, zmarł asp. sztab. Bogdan Jaroni, który był cenionym funkcjonariuszem Komendy Powiatowej Policji w Środzie. Ten miesiąc miał być dla niego okazją do świętowania jubileuszu 25-lecia pracy w służbach porządkowych, ale niespodziewanie stracił życie.

Swoją służbę rozpoczął w 1999 roku, kiedy to dołączył do Oddziału Prewencji w Poznaniu. Od 2001 roku pełnił obowiązki w ramach Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, które było częścią Komendy Powiatowej Policji we Wrześni. Rok później został dzielnicowym, a od 2009 roku służbę pełnił już w Środzie. Przez pewien czas był tam dzielnicowym, po czym przeniósł się do Wydziału Kryminalnego.

Od 2002 roku pełnił służbę w Zespole Dyżurnych KPP w Środzie. Był cenionym i szanowanym funkcjonariuszem, co potwierdza fakt, iż w 2017 roku otrzymał Brązową Odznakę Zasłużony Policjant za swoją postawę i służbę.

Pogrzeb asp. sztab. Bogdana Jaroni odbędzie się 1 marca. Msza święta rozpocznie się o godzinie 12:00 w Kościele pod wezwaniem Św. Jakuba Większego Apostoła w Miłosławiu, a po niej nastąpi ceremonia odprowadzenia zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.