W kwietniu, na terenie A Centrum w Środzie rozpoczęły się prace inwestycyjne. Wówczas mówiło się, że na parkingu powstaje nowy sklep, lecz oficjalnie jeszcze nie był znany najemca. Okazało się, że na parkingu rzeczywiście powstanie sklep.

Mieszkańcy Środy Wielkopolskiej długo zastanawiali się co może powstać w miejscu, które od kwietnia stoi rozkopane. Na początku krążyły pogłoski, że swój nowy sklep będzie miał tam Dealz, jednak nikt z tej firmy nie potwierdził informacji. W tym samym czasie rąbka tajemnicy uchylił inwestor.

Wówczas trwały negocjacje z dwoma firmami, które chciałyby wynająć nowo powstały lokal.  Negocjacje prowadzono między innymi z Dealzem. Jak zaznaczył inwestor, czyli Środa Properity Development, najemcą lokalu będzie marka, która na pewno nie jest obecna jeszcze w Środzie. Wszyscy mają nadzieję, że będzie ciekawa i zostanie bardzo pozytywnie przyjęta przez mieszkańców. Nowa inwestycja ma także uatrakcyjnić park handlowy. 

27 czerwca wygłoszono oficjalną odpowiedź od inwestora. W Środzie Wielkopolskiej powstanie Dealz! Umowa została już podpisana. Otwarcie sklepu ma nastąpić jeszcze w tym roku, lecz na ten moment inwestor nie podaje jeszcze dokładnej daty.

Dealz to znana brytyjska sieć marketów, będąca częścią Pepco Group, działająca w Polsce od 2018 roku. Obecnie w kraju funkcjonuje 131 sklepów tej sieci, z tego najbliższy w Poznaniu i Wrześni.

W sklepach Dealz można kupić różne produkty w bardzo okazyjnych, niskich cenach. Począwszy od jedzenia, przez chemię, kosmetyki, narzędzia, płyty CD i DVD oraz akcesoria do domu.