Porażka w Grudziądzu

Na dwie kolejki przed końcem sezonu 2022/2023 naszemu zespołowi nie idzie najlepiej. W meczu wyjazdowym w ramach 32 kolejki 2 grupy 3 ligi Polonia Środa Wielkopolska przegrała z Olimpią Grudziądz wynikiem 1:0. Nie jest to zbyt dobry prognostyk przed dwoma ostatnimi meczami. Jeśli Polonia chce zakończyć sezon z klasą, to powinna bardziej postarać się w kolejnych etapach rywalizacji.

Przebieg spotkania

Trzeba powiedzieć, że przebieg pierwszej połowy pozostawiał wiele do życzenia. Głównie z tego powodu, że niewiele się działo, a postawa taktyczna obu drużyn powodowała, że widowiskowo mieliśmy bardziej do czynienia z szachami niż piłką nożną. Poza żółtymi kartkami nie oglądaliśmy nic ciekawego. Natomiast w drugiej połowie mieliśmy do czynienia z jedną godną odnotowania akcją. Do naszej bramki w 78 minucie trafił Patryk Winsztal. Niestety już do końcowego gwizdka Polonia nie zdołała odrobić tej straty i musiała się pogodzić z porażką 1:0.